Żłobek

Już obłoczek z nieba leci,
A te chmureczki pierzaste,
To ogromne góry ciastek,
Och jaki cudny będzie wtedy świat,
Gdy razem spędzimy w żłobeczku czas.

Praca z dziećmi jest dla nas prawdziwą przyjemnością, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić dzieciom domową i rodzinną atmosferę,a także dostrzegać i rozwijać drzemiące w nich talenty.

Każde dziecko akceptujemy wraz z jego indywidualnymi cechami osobowości. Rozwijamy samodzielność dzieci w miarę ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Dostrzegamy i dbamy o rozwój pasji i zainteresowań dziecka. Zaufanie rodziców jest podstawą dobrych relacji w codziennych kontaktach. Nasz personel dba o zachowanie rodzinnej atmosfery w placówce, która na większą część dnia staje się domem dla Państwa dzieci. Ciocie pomagają dzieciom we wszystkich czynnościach w ciągu dnia: karmią, jednocześnie pokazując jak jeść samemu zmieniają pampersy, ale też uczą samodzielności w toalecie pokazują świat z różnych persperktywach kierują zabawami tak aby każde dziecko czuło się dobrze i mogło rozwijać w grupie Szanujemy zdanie Rodziców i indywidualne podejscie do wychowania. Z uwagą przyjmujemy wszelkie przekazywane nam rady i wskazówki.

Aktualności
03 grudnia 2018

Iure architecto vitae ut non sed

Fugit qui qui ea saepe. Totam dolorem autem earum. Ea voluptas est voluptatem ullam corrupti aut et

28 listopada 2018

Blanditiis dolorum non iusto

Ducimus iure quod impedit laborum repellendus. Dicta repellendus dolore rerum voluptatibus qui Assumenda ipsam laudantium ad. Ut ut laudantium cupiditate doloremque placeat. Odit laborum dolorem rerum rem quas. Delectus cumque alias eligendi illum.

28 listopada 2018

Eius quo quas et doloribus accusantium

Cum et cupiditate aut Temporibus quia sed nihil vel eius. Non voluptatem corrupti ut vitae.